На що потрібно звернути увагу, коли ми обираємо дитячий садок для малюка?

На що потрібно звернути увагу, коли ми обираємо дитячий садок для малюка?

На що потрібно звернути увагу, коли ми обираємо дитячий садок для малюка?

Перше, на що ми повинні звернути увагу те, чи відкриті двері садка для батьків? Чи може мама знаходитися разом с дитиною на період звикання? Чи може мама зайти на кухню, скуштувати їжу разом з дітками. Це дуже важливий факт, щоб мама була знайома і вдоволена місцем перебування дитини.

Друге, на що ми дивимося  — це стан дитини, його враження від виховательки, дітей, та загалом до усього нового процесу. И саме тому дуже важливий перший пункт, щоб мама мала змогу бути поряд та підтримувати малюка та спостерігати його реакції.

Третій пункт дуже важливий: чи є знаменник між сім’єю і садочком? Навіщо на це звертати увагу? Тому що метою будь-якого виховання  є — ввести дитину в навколишній світ. Виходячи з цього, ми формуємо першу важливу мету дитячого садка: допомогти дитині впевнено увійти в життя, в суспільство здоровою і гармонійною людиною. При цьому необхідно об’єднати зусилля батьків, садівниць і всіх інших дорослих, які беруть участь у вихованні.

Всі повинні бути єдині в прагненні пізнати і зрозуміти індивідуальність дитини. Дитина не є «чистим аркушем», на якому можна написати що заманеться. Дитина — індивідуальність. Він уже приносить з собою певні властивості, схильності.

 

Ми, як вихователі, повинні допомогти цій індивідуальності розкрити свій творчий хист і переробити свої слабкості і проблеми. І якщо, у дитячого садка є така мета, то будьте впевнені – це найкращий садок для вашої дитини.