Підготовка до школи​

Підготовка до школи​

Підходячи до шкільного віку батьки стикаються з гострою проблемою підготовки до школи. Незважаючи на всі старання вчителів і батьків найчастіше діти переживають труднощі у період початку навчання. Справа в тому що ідея нашої освітньої системи в підготовці до школи звелася до того, що програму першого класу опустили на 1-2 роки нижче і переклали відповідальність на батьків.
Відповідно, до першого класу набирають діток, які гарантовано вміють читати і писати.


Але ж наші малюки такі ще маленькі. У п’ять років тільки починає активно розвиватися права півкуля мозку, що відповідає за образне мислення. Діти тільки починають грати в рольові ігри, ставити казки, йде бурхливий розвиток фантазії. Тоді як ліва півкуля відповідає за логіку, рахунок, читання за законами фізіології розвитку людини активізується до семи років. А тут літери і цифри. Як же бути?


Ми розробили спеціально для вас систему підготовки до школи засновану на природі розвитку дитини, що враховує її вікові особливості. Адже можна вчиться рахувати, але так щоб це було цікаво. Граючи в каштани, зважуючи жолуді, перекидаючи в грі мішечки або м’ячики. З одного боку, діти знайомляться та запам’ятовують літери та цифри. З іншого, ми не перенапружуємо мізки дитини. І найголовніше, що з таким підходом дитина не втрачає жаги до навчання. Ми вчимося як дихаємо. Природньо.