Що потрібно щоб потрапити у наш садок?

Що потрібно щоб потрапити у наш садок?

Що потрібно, щоб потрапити у наш садок?

Щоб потрапити у наш садок потрібно прийти на знайомство у будь який день, попередньо домовивишись з адміністратором. Номери телефонів шукайте у розділі «контакти»

Поспілкувавшись з адміністратором, познайомившись із садочком та вихователями, в слідуючий раз ви приходите разом із дитиною на звикання. Спершу залишаєтесь на декілька годин, потім до прогулянки, потім до обіду, потім забираєте дитину одразу після сну, а далі вже і на цілий день. У деяких дітей цей період триває довго. Деякі дітки уже на других день готові залишитись без мами и на цілий день. Треба бути терплячим. Головне, щоб на весь період звикання мама знаходиться поряд із дитиною.

До моменту, коли ви і дитина зрозумієте, що ми один одному підходимо ми нічого не оформлюємо.

Паралельно ми радимо батькам відвідувати лекції нашого Батьківського клубу для того, щоб допомогти дитині адаптуватись, а батькам більш глибоко зрозуміти методи нашого виховання.

Після того як дитина адаптувалася та батьки прийняли рішення про те, що наш колектив вам підходить ми укладаємо двосторонній договір. Від батьків потрібна лише медична довідка, що дитина здорова або має якісь нюансі зі здоров‘ям (алергії, астма, проблемі із зором тощо) але має дозвіл відвідувати дитячий садок.

Коли ви приходите вперше у наш садок з дитиною бажано мати при собі:

  • Змінне взуття для дитини та мами
  • Змінний одяг (кофтинка, колготки)
  • Невеличкий рушник
  • Трохи пізніше постільна білизна та піжама (добре, коли ви візьмете саме ту піжаму у якій дитина спала цю ніч)